Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare marimea M ! PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA! VA RUGAM EXPEDIATI PRODUSELE.

Număr anunț
DA26344346
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.649 RON
Valoare atribuită
11.649 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.649 RON

din 11.649 RON estimat