Atribuită Cumpărare directă

FILTRU ULEI ,FILTRU AER , FILTRU HABITACLU , FILTRU MOTORINA , ULEI MOTOR , GRILA BARA FATA , ORNAMENT BARA FATA , ORNAMENT SUB BARA FATA , RULMENT , PLACUTE FRANA FATA , PLACUTE FRANA SPATE , CUREA ALTERNATOR.

Număr anunț
DA26347501
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
DIALEX ALMA AUTOSERV SRL (CUI 37294762)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.355 RON
Valoare atribuită
2.355 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.355 RON

din 2.355 RON estimat