Atribuită
Cumpărare directă
ratiolab® Pipet Tips crystal -xl-, 0.1-10 µl, length 45.5 mm 1000buc 2100500 Ratiolab 65.57 X 6 SETURI = 393.42 RON ratiolab® Pipet Tips yellow -E-, 1-200 µl , length 49.50 mm 1000buc 2100600 Ratiolab 26.26 X 5 SETURI = 131.30 RON Alcool etilic absolut 99,5% PA 1L indigen Chimreactiv 61.88 X 5 L = 309.40 RON Alcool etilic 96% PA 1L indigen Chimreactiv 50.00 X 7 L= 350 RON Hydrochloric acid Puriss. p.a., ACS Reagent, Reag. ISO, Reag. Ph. Eur., fuming, ≥37%, APHA: ≤10 1L 30721-1L Honeywell 29.92 X 5 L= 149.60 Acetic acid Puriss., 99-100% 1L 27221-1L Honeywell 52.51 X 2L = 105.02 Disodium hydrogen phosphate dihydrate ≥99.5%, AnalaR NORMAPUR® analytical reagent Supplier: VWR Chemicals 1kg 28029.292 VWR Chemicals 69.36 X 6 KG = 416.16 Tris(hydroxymethyl)aminomethane (TRIS, Trometamol) 99.8-100.5%, AnalaR® NORMAPUR® analytical reagent Supplier: VWR Chemicals 250gr 103154M VWR Chemicals 81.33 X 4 BUC = 325.32 - Scoala doctorala chimie drd Matei Alina - 0757517872 - 45 Marian
- Număr anunț
- DA26365980
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.180,22 RON
- Valoare atribuită
- 2.180,22 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.