Atribuită Cumpărare directă

6030971 TABLA AL PERF.ROTUND 3-5MM 1X1000X1000MM

Număr anunț
DA26349468
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39292100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,82 RON
Valoare atribuită
258,82 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,82 RON

din 258,82 RON estimat