Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTĂ SCAUNE DIRECTORIALE = 5 BUC,CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1170322 DIN 16.09.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXĂ LA NR. 2562384 DIN 11.09.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 17.09.2020 CU NR.FN ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564216 DIN 16.09.2020. PRODUSELE,SUNT NECESARE PENTRU APROVIZIONAREA, CU MIJLOACE SPECIFICE (OBIECTE DE INVENTAR A CĂROR VALOARE TREBUIE SĂ FIE MAI MICĂ DE 2500,00 LEI CU T.V.A./BUC.), ÎN VEDEREA EXECUTĂRII ÎN BUNE CONDIŢII A ACTIVITĂȚIILOR SPECIFICE DE INFORMARE ȘI PRELUCRARE A PERSONALULUI CARE SE VOR DESFĂȘURA ÎN CLUBUL UNITĂȚII ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.

Număr anunț
DA26385069
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310 RON
Valoare atribuită
2.310 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.310 RON

din 2.310 RON estimat