Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de raspundere civila pentru Laborator de Apa Potabila si Laborator de Apa Uzata, in vederea mentinerii ccertificatului de reacreditare RENAR nr. LI764/31.01.2020, cu valabilitate polita 12 luni, incepand cu 01.10.2020.

Număr anunț
DA26366740
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.629 RON
Valoare atribuită
1.629 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.629 RON

din 1.629 RON estimat