Atribuită
Cumpărare directă
1 CAPSATOR METALIC 100 COLI BUC 10 2 CAPSATOR METALIC JS1007 20 COLI BUC 100 3 DOSAR SINA CARTON BUC 30000 4 BIBLIORAFT PLASTIFIAT,A4*75 MM,322* 285 MM,COPERTA LAMINATA,COLTURILE INFERIOARE PROTEJATE CU METAL BUC 545 5 OKERMAN DOSAR PLASTIC BUC 1500 6 CAPSATOR METALIC DL 627 50 COLI BUC 50 7 SFOARA CANEPA,MARO*100 G GHEM 200 8 REGISTRU CARTONAT 100 FILE D/M BUC 50 9 CUTTER MARE CU REZERVA,SISTEM DE BLOCARE A LAMEI,SINA METALICA*18 MM BUC 200 10 AGRAFE BIROU*28 MM,DIN METAL NICHELAT INOXIDABIL CUTIA 1000 11 NOTES ADEZIV 76*76 MM,100 BUC/SET SET 100 12 TUS STAMPILA*27 ML ALBASTRU BUC 30 13 TUS STAMPILA*27 ML ROSU BUC 30 14 BANDA ADEZIVA LATA,ADEZIV ACRIL 48 MM*50 M,TRANSPARENTA,125 G/ROLA ROLA 50 15 CALCULATOR MARE GA-1200C BUC 30 16 CUTIE ARHIVARE 355*150*245 MM BUC 500 17 OKERMAN-EVIDENȚIATOR FLUORESCENT,VARF TESIT,CULORI INTENSE,CALITATE PREMIUM CUTIA 100 18 PIX FARA MECANISM ALBASTRU*1 MM CASSA,CORP TRIUNGHIULAR TRANSPARENT BUC 3000 19 FLUID CORECTOR CU PENSULĂ*20 ML BUC 300 20 OKERMAN-MARKER PERMANENT,VARF ROTUND,CORP DIN PLASTIC CU SECTIUNE TRIUNGHIULARA,NEGRU*12 BUC/CUTIE CUTIA 100
- Număr anunț
- DA26341165
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.778,85 RON
- Valoare atribuită
- 16.778,85 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.