Atribuită Cumpărare directă

banda marcare adeziva 3m, masca protectie unica folosinta 50/set,dezinfectant gel 5l,dozator dezinfectant 500ml,sapun lichid

Număr anunț
DA26370012
Autoritate contractantă
Centrul Financiar Scoala Gimnaziala Hanu-Conachi (CUI 22035336)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600,12 RON
Valoare atribuită
600,12 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600,12 RON

din 600,12 RON estimat