Atribuită
Cumpărare directă
MAGURA PRAJ.CAPSUNI 35G MAGURA PRAJ.LAPTE 35G USTUROI ES CCA.200G BUC C PASTARNAC RADACINA RO KG MORCOVI RO 1KG C.I TELINA RO. KG. C.I TPS LAPTE UHT SEMIDEG. 1, HELGA LAPTE CAFEA 10% 10X BANEASA PESMET ALB 500G SPATE PUI CU ARIPI PG.CG. HELGA SMANTANA 20% 900G HELGA SMANTANA 20% 900G
- Număr anunț
- DA26361051
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,25 RON
- Valoare atribuită
- 420,25 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.