Atribuită
Cumpărare directă
1 pH-FIX 0-14 INDICATOR STICKS pH- FIX 0-14 INDICATOR STICKS MEASURING RANGE: pH 0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14 PACK OF 100 STICKS 6X 85mm COD= 92110 30/09/20 2.00 buc RON 33.00 66.00 2 CAPAC CU SEPTUM MN CAPAC CU SEPYUM MN (SCREW CLOSURES N 8 ARE SUITABLE TO SEAL 8 - 425,SMALL ( STANDARD) OPENING SCREW NECK VIALS .FOR GC ANALYSIS CLOSURES WITH RED RUBBER /FEP ADDITIONAL CLOSURE FEATURES TEMP. RESISTANCE-40 grade Celsius UP TO 110 grade Celsius/ANALYTICAL PURITY -MEDIUM / MEDIUM HARD TO PENETRATE /MEDIUM RESEALABILITY. COD=702067,(1 SET CONTINE 100 buc.) 30/09/20 1.00 buc RON 41.07 3 CENTRIFUGE TUBES,OAK RIDGE,NALGENE ROUND CENTRIFUGE TUBES ,OAK RIDGE ,NALGENE ROUND BOTTOM AND RIMLESS,AUTOCLAVABLE. WITHSTANDS FORCES UP TO 50.000 xg. SUITABLE FOR USE IN REFRIGERATED OR NON REFRIGERATED CENTRIFUGES.28,8 X 106,7 mm, CAPACITY:50ml. CAUTION:NOTE:(ACTUAL BRIM CAPACITY OF 50ml,CENTRIFUGE TUBES OAK RIDGE IS 42ml) ; 3114-0050 (SET DE 2 BUC.)1.00 buc RON 432.64 4 NANOTUBURI DE CARBON MULTI-WALL NANOTUBURI DE CARBON MULTI-WALL ( D X L 110 - 170 nm X 5-9 qm) FLACON DE 10g COD=659258-10 G 30/09/20 1.00 buc RON 1,885.66 5 GRAPHENE OXIDE COD=796034-1G 30/09/20 1.00 buc RON 671.98 6 ACETONITRILE CHROMASOLV,GRADIENT ACETONITRILE CHROMASOLV, GRADIENT GRADE ,FOR HPLC,>99.9% ; 34851-2.5L ( STICLA DE 2,5 L) 30/09/20 3.00 buc RON 101.89 305.67
- Număr anunț
- DA26388217
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.403,02 RON
- Valoare atribuită
- 3.403,02 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.