Atribuită
Cumpărare directă
agent de intretinere neutru pentru toate pardoselile rezistente la apa si in special pentru cele lucioase. Miros proaspat, de lunga durata; Lasa o pelicula protectoare antistatica; Efect de curatare puternic; Ambalare: bax 2x5L Detergent neutru, pentru suprafete lavabile cum ar fi sticla, marmura, materiale plastic, melamina; Ambalare: bax 2x5l
- Număr anunț
- DA26374058
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.379,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.379,10 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.