Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO), perioada 12 luni, pentru 15 autovehicule Dacia Duster, an fabricatie 2020. Plata integrala. Plata se efectueaza in contul Safety din Trezorerie. ASIGURATOR: CITY INSURANCE

Număr anunț
DA26361743
Autoritate contractantă
INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.942,46 RON
Valoare atribuită
29.942,46 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.942,46 RON

din 29.942,46 RON estimat