Atribuită
Cumpărare directă
Revizia tehnică periodică constă în: 1. schimbat filtru aer; 2. schimbat filtru combustibil; 3. schimbat filtru ulei; 4. schimbat ulei; 5. verificare și completare antigel; 6. verificare curele, fulii; În cazul în care se identifică grupuri electrogene defecte prestatorul are obligația de a anunța beneficiarul și de a întocmi un act de constatare pentru eventualele defecțiuni. Reparațiile se vor efectua, în cadrul unei alte proceduri de achiziție publică. Costurile cu transportul si cazarea sunt incluse in pretul ofertat. Durata contractului este de maxim de 30 zile începând cu data semnării contractului de către ultima parte. Revizia tehnica se va efectua dupa un program stabilit impreuna cu personalul autoritatii contractante, in timpul programului de lucru (luni-vineri 08.30-16.30). Prestatorul se obligă să respecte toate normele de securitate și sănătate în muncă, protecție civilă și gestionarea situațiilor de urgență pe timpul desfășurării activității în spațiile beneficiarului și să remedieze toate defecțiunile sau pagubele survenite din vina sa, în urma desfășurării activității în aceste spații. Pentru aparatul supus reviziei și găsit defect se impune a se efectua o constatare tehnică de specialitate, gratuita, prin care să se determine defecțiunile și piesele defecte ce urmează a fi înlocuite. Se va întocmi un Deviz de cheltuieli care se va transmite Autorității Contractante, la solicitarea dansilor. La finalul prestarii serviciilor se va întocmi un Proces Verbal de R
- Număr anunț
- DA26380444
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
- Furnizor / câștigător
- ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI 34147856)
- Cod CPV
- 50532300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.499,89 RON
- Valoare atribuită
- 39.499,89 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.