Atribuită
Cumpărare directă
SALAM SANDWICH TOAST KG KG 3,075 1 93,02 CARTOFI ROSII RO.10KG BUC BU 3 1 40,27 CEAPA ROSIE GR. KG C.I VR KG 3,280 1 7,26 USTUROI CN. KG. C.I VRAC KG 1,220 1 14,80 HELGA LAPTE UHT 3,5% 1L CA 1 12 35,76 DELIKAT LEGUME 75G 9+1 PG 1 9 18,45 BELIN FR.DE PADUR100X2G IF 3 1 20,69 HOCHL.BR.TOP.TR.SMANT140G BU 10 1 42,82 CREMA CU UNT 65% 200G BU 22 1 51,37 TONELI OUA COD 2 CLS.L 30 CU 1 30 14,55 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 3 40 48,48
- Număr anunț
- DA26393448
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AUREL PERSU TG.MURES (CUI 4322882)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,47 RON
- Valoare atribuită
- 387,47 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.