Atribuită Cumpărare directă

Sonda completa calibrata pentru efectuarea testelor de otoemisiuni acustice TEOAE sau DPOAE, Sonda se livreaza cu certificat de calibrare

Număr anunț
DA26348757
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
33112300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat