Atribuită Cumpărare directă

R0582 PIEPT PUI DEZOSAT TAVA CONGELAT=14.2KG*16.33; R0631 PULPE INFERIOARE CONGELATE TAVA=14.2KG*9.08; R0888 SALAM MIC DEJUN=2.5KG*18.35; R1654 PULPE PUI DEZOSATE CU PIELE TAVA CONGELATE=17.6KG*13.3; R1614 ARIPA PUI TAVA CONGELATA=11.7KG*10.64;

Număr anunț
DA26359918
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765,38 RON
Valoare atribuită
765,38 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765,38 RON

din 765,38 RON estimat