Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare diverse pise de schimb (consumabile) conf ref:4090/31.08, 3319/24.07, 3685/14.08, 3686/14.08, 4122/01.09, 4123/01.09, 3779/20.08, 4106/31.08

Număr anunț
DA26385017
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
TOTAL PLUS SRL (CUI 8273782)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
968,07 RON
Valoare atribuită
968,07 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

968,07 RON

din 968,07 RON estimat