Atribuită Cumpărare directă

(Cilindru) Drum unit DR-512 BLACK - KONIKA MINOLTA Bizhub C224e - 1 BUC; (Cilindru) Drum unit DR-512 COLOR - KONIKA MINOLTA Bizhub C224e - 3 BUC; Unitate transfer imagine - KONIKA MINOLTA Bizhub C224e - 1BUC; Developer unit KONIKA MINOLTA Bizhub C224e - Cyan (1 BUC), Magenta (1 BUC), yellow (1 BUC).

Număr anunț
DA26390541
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.176,19 RON
Valoare atribuită
8.176,19 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.176,19 RON

din 8.176,19 RON estimat