Atribuită Cumpărare directă

TONER CANON MF 411- 416dw buc 6 TONER HP LASER JET 5550 dn bk buc 2 TONER HP LASER JET 5550 dn – M,c,y buc 6 TONER KONICA MINOLTA BIZHUB 368E -BK buc 4 TONER KONICA MINOLTA BIZHUB 363 -BK buc 4

Număr anunț
DA26395337
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.962 RON
Valoare atribuită
6.962 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.962 RON

din 6.962 RON estimat