Atribuită
Cumpărare directă
Manusi unica folosinta latex nepudrate 100 buc/cutie Disponibilitate ,marimea S M L Masca de protectie 3 straturi 3 pliuri Masca este de unica folosinta Ambalata la cutie de 50 buc Mastile au toate certificatele de conformitate, calitate, raport de testare
- Număr anunț
- DA26422764
- Autoritate contractantă
- Comuna Micesti (CUI 4318474)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 886,10 RON
- Valoare atribuită
- 886,10 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.