Atribuită Cumpărare directă

Achizitie ”Echipamente pentru asigurarea masurilor specifice de protecție fizică”, conform comenzii 1.893.341 din 22.09.2020

Număr anunț
DA26420655
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
32323400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.632,34 RON
Valoare atribuită
3.632,34 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.632,34 RON

din 3.632,34 RON estimat