Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de internet pentru sistemele de supraveghere din imobilele-locuințe de necesitate, situate în Piața Națiunile Unite, nr.8, bloc 108, tronson 2, sector 5, respectiv Piața Națiunile Unite, nr.9, bloc 107, tronson 2, sector 5- 2 buc. pentru o perioada de 24 luni .

Număr anunț
DA26421477
Autoritate contractantă
Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic (CUI 37047959)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.138,80 RON
Valoare atribuită
64.138,80 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.138,80 RON

din 64.138,80 RON estimat