Atribuită
Cumpărare directă
Piese schimb utilaje JCB: 1-BOLT CUPLA RAPIDA BRAT 30 x Ø45-1BUCX901.62=901.62 2-BOLT CUPLA RAPIDA BRAT 36x Ø45-1BUCX367.20=367.20 3-BUCSA CUPLA RAPIDA 55 x Ø45-4BUCX193.71=774.84 4-BUCSA BRAT SPATE 40 x Ø45-4BUCX133.92=535.68 5-BUCSA BRAT SPATE 40 x Ø45-4BUCX47.70=178.80 6-Rola intinzator curea JCB ss:2018396-1bucx385.33=385.33 7-Curea ventilator JCB 3CX ss:2018396-1bucx216.07=216.07. 8-Radiator JCB 3CX ss:2018396-1bucx4856.27=4856.27. 9-Pompa alimentare electrica JCB 3CX ss:2443582-1bucx2305.69=2305.69 10-BOLT CUPLA RAPIDA BRAT 21x Ø45-1BUCX367.35=367.35.
- Număr anunț
- DA26367436
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43630000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.888,85 RON
- Valoare atribuită
- 10.888,85 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.