Atribuită Cumpărare directă

MASTI CHIRURGICALE UNICA FOLOSINTA SET 50 BUC Trei straturi, prindere cu elastic. Va solicitam sa ne puneti la dispozitie certificatul de conformitate al mastilor , de la producator.

Număr anunț
DA26387244
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA (CUI 28979007)
Furnizor / câștigător
SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,05 RON
Valoare atribuită
147,05 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,05 RON

din 147,05 RON estimat