Atribuită
Cumpărare directă
ace recoltare 18G 1.2x40, ac seringa, ace seringa . Ace recoltare / ac recoltare / ac seringa / ace seringa 18G Specificatii suplimentare pe http://www.rovalmed.ro/produse. Cutii cu 100 buc. PENTRU MANUSILE NESTERILE VA RUGAM SA NE FURNIZATI URMATOARELE CANITTATI SI MASURI : MANUSI M - 10.000 BUC; MANUSI L - 5000 BUC; MANUSI S - 5.000 BUCATI VA MULTUMIM
- Număr anunț
- DA26384970
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
- Cod CPV
- 33141320-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.477,50 RON
- Valoare atribuită
- 9.477,50 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.