Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONALE LASER MONOCROM KYOCERA ECOSYS M2540DN in pachet cu 2 cartuse originale black TK-1170,7.2k pag.; pentru fiecare echipament livrat se vor include drivere, cablu de alimentare 220V si cablu de conectare USB 2.0;

Număr anunț
DA26422817
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.680,66 RON
Valoare atribuită
4.680,66 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680,66 RON

din 4.680,66 RON estimat