Atribuită
Cumpărare directă
aci menaj 240l (110x125) 10/set 20 rola 9.79 195.80 2 Saci menaj 35l (50 x70) 200g15/set 40 buc 2.29 91.60 3 Laveta uz general Roll Max ScotchBrite 2 Buc 26.32 52.64 4 Lavete universale 30/rolaSano 2 set 33.48 66.96 5 Prosop hartie alb 2 strat x 120m 2 buc 18.14 36.28 6 Prosop hartie alb 2 strat x 100m 2 buc 10.61 21.22 7 Servetele dispenser ""Z"" 1 strat x 230buc verde rezerva 70 buc 5.48 383.60 8 Prosop hartie albastru 3 strat x 180m Papernet 2 Buc 58.26 116.52 Valoare fara t.v.a. = 964.62 lei
- Număr anunț
- DA26396641
- Autoritate contractantă
- Filarmonica de Stat "Dinu Lipatti" Satu Mare (CUI 3896968)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 964,62 RON
- Valoare atribuită
- 964,62 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.