Atribuită Cumpărare directă

DET GEAM 5L 1X15.13, PULVERIZATOR 15*5.882, DISPENSER PROSOP PLIATE 3X44.54, DOZATOR SAP LIC 15X54.622, PROSOP PLIAT 6X3.361, CORAL SAP LIC 3L 4X7.143, RIVEX CLOR 4L 4X15.126, MOP BUMBAC 10X4.202, MOP MICROFIBRA 3X9.664, COS GUNOI 3X15.126, SACI MENAJ 35L 40X2.941, HARTIE ALBA 24BUC 4X15.126, PROSOP CODY 10X7.143, BATERII R3 20X1.7, BATERII R6 10X2.8, SANO DET VASE 1L 2X9.244, FAIRY 400ML 4X3.613, PROTEX SAP LIC 6X11.765, SAP LIC 400ML 4X 3.361, DOMESTOS 4X6.303, GEL WC 1X11.765, EMEKA HARTIE IG 8X 10.924 SANO DRAIN 2X 10.084, DETARTRANT TOJI 2X3.782 CIF CREMA 2X 5.042, PRONTO SPRAY MOBILA 4X 10.924, BREF BILUTE 6X4.622, AROXOL UNIVERSAL 500ML 2X 10.084

Număr anunț
DA26358511
Autoritate contractantă
SCOALA POSTLICEALA SANITARA (CUI 29157314)
Furnizor / câștigător
G & C ALESTAR SRL (CUI 15141601)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.969,92 RON
Valoare atribuită
1.969,92 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.969,92 RON

din 1.969,92 RON estimat