Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta 242105-GEAM Solutie curatat geamuri cu amoniac "Cif", 650 ml BUC 5 5 0 7.00 35.00 JD7518656 DOMESTOS Detartrant pentru toaleta 750ml BUC 5 5 0 13.72 68.60 FR03445A-ROL Praf curatat Ajax Lemon 450g BUC 8 8 0 6.94 55.52 E-TH1018668 Ecodes 15kg, detergent dezinfectant universal textile BUC 1 1 0 242.97 242.97 I417814 Hartie igienica pliata, 2 straturi, celuloza, 224foi/pachet, 40pac/bax PAC 40 40 0 1.79 71.60 AZV250STDP Prosoape pliate "V", verzi ,1 strat, 210x250 mm, 250buc/pac. BUC 80 80 0 2.72 217.60 6 139 691.29
- Număr anunț
- DA26376883
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691,29 RON
- Valoare atribuită
- 691,29 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.