Atribuită
Cumpărare directă
1 Teava dreptunghiulara otel 50 x 30 x 3 mm / 6 M m 240 11,5 2 Placa OSB 15 x 2500 x 1250 mm buc 46 60 3 Tabla cutata T18, rosie L 900, l 115, 0,5 mm, otel zincat buc 15 68 4 Surub autoforant cu cap inecat, 3,9 x 45 mm otel buc 2000 0,12 5 Surub pentru tigla metalica, rosu autoforant 4,8 x 20 mm cu garnitura cauciuc buc 2000 0,13 6 Electrozi pentru sudura rutilici 2,5 mm, lungime 350 mm kg 2 9,3 7 Electrozi pentru sudura rutilici 3,2 mm, lungime 250 mm kg 3,3 9,3 8 Grund pentru metal exterior, gri 5 kg buc 1 49 9 Pensula pentru vopsea alchidica, latime 5 cm buc 5 3,9 10 Disc debitare metale 230 x 22,23 x 3 mm buc 10 6,5 11 Disc lamelar frontal pentru metal 125 x 22,23 mm, granulatie 40 buc 2 6 12 Bit pentru insurubare PH 2,25 mm, profil philips buc 6 3 13 Bit pentru insurubare profil hexagonal 8 buc 1 5 14 Hidroizolatie bituminoasa pentru fundatii beton kg 60 7,8 15 Perie sarma cu maner din plastic buc 1 4 16 Platbanda otel 30 x 4 mm m 24 6,5
- Număr anunț
- DA26373162
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.399,59 RON
- Valoare atribuită
- 11.399,59 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.