Atribuită Cumpărare directă

Se doreste incheierea unui contract privind serviciile de dirigentie de santier pentru obiectivul ”Realizare acces rutier spre rampa primire urgente Spital Orasenesc Lipova”

Număr anunț
DA26426048
Autoritate contractantă
Orasul Lipova (CUI 3519224)
Furnizor / câștigător
SEAL CONTROL & CONSULTING SRL (CUI 29217386)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat