Atribuită
Cumpărare directă
“Balanțe și accesorii PRF "– FICPM Balanta de precizie EMB 200-3, 200 g- 1 buc Balanta de precizie EWJ 300-3H, 300 g- 1 buc Acumulator reincarcabil KFB-A01, 60*15* 6 mm, pentru balanța EWJ 300-3H - 1 buc Balanta de precizie Kern EMB 200-2, 200 g- 1 buc
- Număr anunț
- DA26385297
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.060 RON
- Valoare atribuită
- 3.060 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.