Atribuită
Cumpărare directă
abonamente parcare, din care: 500 buc lunare, albastre, seria D de la 5551..., valoare nominala 60 lei; 300 buc trimestriale, rosii, seria D de la 5801..., valoare nominala 160 lei; 200 buc semestriale, verzi, seria D de la 3601..., valoare nominala 260 lei; si 500 buc anuale, galbene, seria D de la 3701..., valoare nominala 450 lei;
- Număr anunț
- DA26394368
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Administrare a Domeniului Public Zalau (CUI 4291794)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI 15343139)
- Cod CPV
- 79800000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.325 RON
- Valoare atribuită
- 2.325 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.