Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia a 3 echipamente TV Caracteristici: Smart TV, LED, HDR, 4K (rezolutie 3840 x 2160), an aparitie 2020, diagonala display – 108 cm, format display-plat, WIFI integrat, bluetooth, mirroring – (IOS, Android) sistem de operare webOS, tip procesor quad core, iesire sunet 2x20W, minim 3 porturi HDMI, minim 2 porturi USB, montare VESA, eficienta energetica Clasa A, culoare- negru, compatibil VESA.Garantie produs- 24luni. Model de referinta LG 43UM7050 108 cm. Valoarea maxima estimata 4800 lei fara TVA. Livrare de pe stoc. Achizitia a trei bucati suport TV b) Suport TV reglabil, compatibil VESA 200x200 mm, material otel, tip mobilitate orizontala si verticala, unghi maxim de mobilitate orizontala – 180 grade, unghi minim de mobilitate pe vertical 15 grade, culoare negru, greutate suportata minim 20 kg, diagonala maxima TV instalat 55", accesorii fixare incluse. Valoarea maxima estimata 600 lei fara TVA. Livrare de pe stoc.
- Număr anunț
- DA26381411
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.804 RON
- Valoare atribuită
- 3.804 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.