Atribuită Cumpărare directă

SANO FLOOR S-255 DETERG.P BU 2 1 44,30 DISKPAX SAP.ANTIBACTERIAN BU 2 1 112,00 MILDE RELAX H.IG.3STR.32R BU 2 1 74,80 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 6 4 71,04 KRAFTMANN SOL.PARB.VARA BU 2 1 8,38 PRO-X POWER WASH.DET.ACT. BU 1 1 42,01

Număr anunț
DA26361726
Autoritate contractantă
COMUNA TELIU (CUI 4688710)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,53 RON
Valoare atribuită
352,53 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,53 RON

din 352,53 RON estimat