Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE"DISPENSER SAPUN/DEZINFECTANT 1000ML-21BUC/DEZINFECTANT PTRELL GEL MAINI 500ML-20BUC/LAVETE MICROFIBRA ZOREZ 4BUC/SET-30BUC/DISPENSER SERVETELE PLIATE Z-3BUC/BANDA MARCARE 48X33 GAL/NEGRU-6BUC//FATA DE MASA PVC-5M/FATA DE MASA PVC 1.4X20-25M/MANUAIS NIRTIL 100BUC/CUT-35BUC/DEZINFECTANT GEL UNIV.BACTISEP 5L-2BUC/HARTIE IG.MINI JUMBO ALBA-60BUC.

Număr anunț
DA26409235
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI 41042100)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.333,90 RON
Valoare atribuită
7.333,90 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.333,90 RON

din 7.333,90 RON estimat