Atribuită Cumpărare directă

PVC Smart Polifloor 2m (montaj si materiale necesare montajului incluse in pret)

Număr anunț
DA26384147
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL EXPERT SUPERFLOOR SRL (CUI 33709441)
Cod CPV
45432130-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.691,80 RON
Valoare atribuită
3.691,80 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.691,80 RON

din 3.691,80 RON estimat