Atribuită Cumpărare directă

TEL ROTUND 9 S235JR - 60 m - 1,33 lei/m + TVA OTEL L 20X20X2 235JR - 60 m - 1,60 lei/m + TVA OTEL L 25X25X3 S235JR - 60 m - 2,98 lei/m + TVA OTEL L 30X30X2,7 S235JR - 60 m - 3,19 lei/m + TVA TEAVA PATR 20X1,5 EN 10219 - 60 m - 2,43 lei/m + TVA TEAVA PATR 30X1,5 EN 10219 - 60 m - 3,81 lei/m + TVA TEAVA PATR 40X1,5 EN 10219 - 60 m - 5,19 lei/m + TVA TEAVA CTII 19X1,5 EN10219 - 60 m - 1,91 lei/m + TVA TEAVA CTII 21,3X2,6 EN10219 - 60 m - 3,28 lei/m + TVA TEAVA CTII 25X1,5 EN10219 - 60 m - 2,55 lei/m + TVA TEAVA DR 20X10X1,5 EN 10219 - 60 m - 1,73 lei/m + TVA TEAVA DR 30X10X1,5 EN 10219 - 60 m - 2,43 lei/m + TVA TEAVA DR 30X20X1,5 EN 10219 - 60 m - 3,11 lei/m + TVA TEAVA DR 40X20X1,5 EN 10219 - 60 m - 3,81 lei/m + TVA TEAVA DR 40X30X2 EN 10219 - 60 m - 5,47 lei/m + TVA

Număr anunț
DA26371229
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 350 (CUI 8887693)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
44331000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.689,20 RON
Valoare atribuită
2.689,20 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.689,20 RON

din 2.689,20 RON estimat