Atribuită
Cumpărare directă
Clește cu lant pentru tevi 4'', lant lungime 300mm ce va fi folosit pentru montarea/schimbarea sau strangerea de conducte in cadrul Parcului Acvatic Mirajul Oltului Aqua&Fitness in locuri mai greu accesibile. Caracteristici tehnice:aliaj de otel si crom-vandaiu, falcile lantului tratate termic , dinti pe ambele parti, caracteristica care va permite utilizarea acestuia in ambele directii.
- Număr anunț
- DA26403339
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205,04 RON
- Valoare atribuită
- 205,04 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.