Atribuită Cumpărare directă

conf ofertei

Număr anunț
DA26387337
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA CALUGAREASCA (CUI 2845400)
Furnizor / câștigător
CONTI GRUP SRL (CUI 13502971)
Cod CPV
39221000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.296,86 RON
Valoare atribuită
38.296,86 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.296,86 RON

din 38.296,86 RON estimat