Atribuită Cumpărare directă

Corp de iluminat cu led stradal 100W 120lm/w 12000lm IP65 6400K chip Samsung 5 ani garantie

Număr anunț
DA26415180
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
EXPERT AUTENTIC SRL (CUI 34825401)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.424,80 RON
Valoare atribuită
1.424,80 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.424,80 RON

din 1.424,80 RON estimat