Atribuită Cumpărare directă

Servicii de date pe baza de cartela SIM pentru un numar de 185 terminale (tablete) pe o perioada de 24 luni cf oferta

Număr anunț
DA26418687
Autoritate contractantă
Comuna Boldu (Primaria comunei BOLDU) (CUI 2407842)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.934,96 RON
Valoare atribuită
53.934,96 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.934,96 RON

din 53.934,96 RON estimat