Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparații a autoturismului marca JAGUAR X-TYPE ESTATE, cu SS: SAJAF54T746D86136 constând în înlocuire set discuri și plăcuțe frână față/spate. Garanție: pentru piese de schimb – conform producătorului, pentru servicii - minim 3 luni, conform ofertei.

Număr anunț
DA26416498
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
AUTOROM SERV SRL (CUI 7874490)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,57 RON
Valoare atribuită
1.428,57 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,57 RON

din 1.428,57 RON estimat