Atribuită Cumpărare directă

BEC LED A60 12W E27 3000K HEPOL 30 BUC DOZATOR SAPUN LICHID CROMAT 1000 ML 2 BUC STERGATOR HM RENOX 203 ANTR/CHOC 40x60 7 BUC STERGATOR HM DUSCO 35X55 6 BUC mai putin

Număr anunț
DA26417714
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,77 RON
Valoare atribuită
521,77 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,77 RON

din 521,77 RON estimat