Atribuită
Cumpărare directă
GEL DE MAINI DEZINFECTANT , DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 2,00 ; HARTIE IG. HOTEL 24/set 2strat ALBA set 2,00 ; MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set L buc 4,00; MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set M buc 4,00 ; MASTI FACIALE 210 50/set set 10,00 ; PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat STANDARD bax 2,00; SERV UMEDE 120 ALOE VERA buc 8,00;
- Număr anunț
- DA26403476
- Autoritate contractantă
- Scoala nr. 24 "SF. GHEORGHE" CRAIOVA (CUI 17091100)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.805,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.805,60 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.