Atribuită
Cumpărare directă
Plicuri cu reactiv pulbere pentru nitrat, 0,3-30 mg/l NO₃-N. Reactiv pulbere în pachete etanşe pentru determinarea nitratului prin metoda reducerii cu cadmiu. Pentru probe de 10 ml, 100 bucăţi. " Pachet 1 244.70 "Plicuri cu reactiv pulbere pentru fosfat 0,02-2,50 mg/l PO₄. Reactivi pulbere în pachete etanşe pentru determinarea ortofosfatului. Pentru probe de 10 ml; pachet de 100. " Pachet 1 287.36
- Număr anunț
- DA26405955
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532,06 RON
- Valoare atribuită
- 532,06 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.