Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 MASTI FACIALE 210 50/set set 60.00 X 45.00 RON fara TVA / set 2 MANUSI NITRIL 100/set L - NEGRU cut 15.00 X 65.00 RON fara TVA / set 3 MANUSI NITRIL 100/set XL-NEGRU cut 15.00 X 65.00 RON fara TVA / set 4 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML buc 30.00 X 31.65 RON fara TVA / buc 5 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 4.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 6 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 10.00 X 29.89 RON fara TVA / buc 7 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 2.00 X 191.25 RON fara TVA / buc 8 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 2.00 X 0.01 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26385163
- Autoritate contractantă
- COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.077 RON
- Valoare atribuită
- 7.077 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.