Atribuită Cumpărare directă

Se chizitioneaza urmatoarele produse conform referatului de necesitate nr. : 5626/18.09.2020: 8005600 FISET METALIC ECO1 A177 670,59 1 BUC 7025918 PLASTINA COS GUNOI PEDALA 10L 23,41 3 BUC 7056607 COS HARTIE VENETIA NEGRU 72054 4,59 3 BUC 7056688 ALCOOL SANITAR VORONA 70% 0,5L 3,77 8 BUC 7054131 CLOREL FLORAL 1L 4,13 4 BUC 7057461 MANUSI MENAJ EPACK 1PER M N2255V 4,25 4 SET 7041050 SACI MENAJERI CU BANDA 60L/15BUC ALUFIX 8,04 4 BUC 7025924 PLASTINA FARAS 1,67 2 BUC 7028913 IGIENOL DEZINFECTANT MAR 750ML 14,72 4 BUC 7047317 SET MATURA MARTA CU COADA SI FARAS 14,40 1 BUC 3036962 DISPENSER PERETE DEZINFECTANT 1L EG 301 42,02 6 BUC

Număr anunț
DA26403810
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.179,18 RON
Valoare atribuită
1.179,18 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.179,18 RON

din 1.179,18 RON estimat