Atribuită Cumpărare directă

Materiale necesare: -ecuson-70 buc -banda delimitare-3 buc -buline pastrati curatenia-13 buc -pulverizatoare-6 buc -hartie alba ambalaj-20 buc -saci pvc-20 buc -rigle-6 buc -pix -50 buc -bidoane-3 buc

Număr anunț
DA26423019
Autoritate contractantă
Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti) (CUI 3724512)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,78 RON
Valoare atribuită
339,78 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,78 RON

din 339,78 RON estimat