Atribuită
Cumpărare directă
Transport namol pe rura Tulcea-Niculitel - 567,5 To x 35 lei/tona =19862.50 lei Transport namol pe ruta Tulcea -Niculitel - 862.5 To x45 lei/tona =38812.50 lei Transport namol Tulcea-Grindu - 110 To x 55 lei/tona = 6050 lei Transport namol Isaccea- Luncavita - 243 To x25 lei/to = 6075 lei Transport Isaccea- Grindu - 57 to x35 lei/tona = 1995 lei
- Număr anunț
- DA26407199
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
- Furnizor / câștigător
- SALIR TRANS SRL (CUI 20606150)
- Cod CPV
- 90513700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.795 RON
- Valoare atribuită
- 72.795 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.